Contact

XL Reklame BVBA
Battelsesteenweg 342 – 344
2800 Mechelen

Tel: 015 43 32 73
Fax: 015 43 65 93

Algemene info:
info@xlreklame.be

Offertes:
offerte@xlreklame.be

Openingsuren showroom & kantoren:

maandag tot vrijdag
8u30 – 12u & 13u – 17u

BTW: BE 0473 647 238

Rekeningnummer:
BE35 0017 1053 0837

Contactpersonen orders & administratie

Debbie Sevenants

Orderbegeleiding
Boekhouding
Administratie
debbie@xlreklame.be
015 70 23 96

Brigitte Roggemans

Orderbegeleiding
Boekhouding
Administratie
brigitte@xlreklame.be
015 70 23 97

Contactpersonen orders & lay-out

Elke Pirard

Prepress
Layout
Orderbegeleiding
elke@xlreklame.be
015 70 23 90

Roxanne Crab

Prepress
Layout
Orderbegeleiding
roxanne@xlreklame.be
015 70 23 91

Shauni Goovaerts

Prepress
Layout
Orderbegeleiding
shauni@xlreklame.be
015 70 23 94

Rafaël Campoli

Prepress
Layout
Orderbegeleiding
rafael@xlreklame.be
015 70 23 95

Contact management

Lies Lauwers

Zaakvoerster

Orderbegeleiding
Financiële administratie

lies@xlreklame.be
015 70 23 93

Dirk Teughels

Zaakvoerder

Marketing
Aankoop

dirk@xlreklame.be
015 70 23 92